Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je čtv lis 15, 2018 6:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 09, 2006 11:25 am 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

No comment :)

Předmět příspěvku: Dolycny
PříspěvekNapsal: stř bře 15, 2006 7:00 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

KDO TRENCLE VZAL

Zdravim nepravidelné čtenáře mého pravidelně nepravidelného článku KDO TRENCLE VZAL.Na Doomscéně se děje hrozně moc věcí a v událostech komjentáří není prostor.Proto jsem se rozhodl neinformovánému čtenáři napsat článek aby i takovýto čtenář který ví o DoomScéně lautr hovno se něco pikantního dozvěděl,tak říkající ze zakulisí,inu co se kde peče,smaží,šlehá,kolik to stojí kde je možno to sehnat atd.Jsem toho názoru že každý ví víc než vím, ale já jsem tu proto abych nevěděl nic protože vědět znamená tamto.Takže najmul jsem na celou akci 3členy kteří měly zaukol pátrat,čmuchat a šmejdit čučet i šmírovat.Dovolte abych vám předctavil členy mého BONZ týmu,a členy jsou VON,VONA A JEMU VON.Inu můj tým jsi rozdělil ůkoly.VON zkoumal klany, VONA šmejdila po Doom turnajích a JEMU VON prohlížel zajímavosti.
VON prozkoumal všechny klany a jak tak přečítal NEWS na jejich stránkách zjistil hovno,inu neumí číst a obrázkové zprávy nikdo nezveřejnil.
VONA se svátečně oblíkla nebot chtěla ject na DOOMLAN AFTER DAY PARTY která se konala ale VONA nedorazila nebot měla menzes a 3mm vložku nenašla nebot není vidět a ani o ní nevěděla.
JEMU VON čekal a šmíroval až se něco přihodí a musím ho pochválit,nebot nám přinesl exkluzivní reportáž.Mezi hráči se nám objevil takový 2nešvary.První je že se objevilo hodně FAKŮ.Odborník na slovo vzatý Zbynda Merunda se k celému problému vyjádřil slovy:Podívejte se,koukal jsem se na celý problém zleva aj zprava,zprostředka i zezadu ale nezjistil jsem proč se lidé fakujou.Ale rozhodně takový fake má své výhody,můžete lidem něco říct a nikdo neví kdo to vlastně ve skutečnosti řekl,snad jedině FRUTÍS.
Mi děkujeme Merunce za vyjádření ale kdyby to psal hluchej a blbej myslim že by to vyšlo nastejno.Druhý problém kterej se nám objevil je CHEATY,jedná se o dva AIMBOT a WALLHACK.Inu JEMU VOM běhal po hráčích se skrytou kamerou a vydávající se za SVĚDKA JEHOVA který přišel přesvědčovat Doomaře aby se dali na JEHOVOVU cestu se knim vetřel do bytu.Je to lýšák protože pokaždé se dokázal vetřít dovnitř a nejenom že se k nim vetřel ještě jim všechno sežral ve jménu víry.Mluvil chvíly o náboženství a pak se zeptal jestli nehrajou doom a pokud ano tak že by je chtěl vidět nebot je také fanda této hry.Zjistil že mnozí z navštívených hráčů z hřešili a musí býti potrestáni.Jména samožřejmně uveřejním na konci.AIMBOT je program který vám automaticky zaměřuje na vašeho soupeře.Takže co střela to zásah,takže s tímhle čítem dáte i OLD ŠETRNEJCH.WALLHACK je zase soft kterej vám umožní čučet přes zdi a dokonce i soupeřovi do kalhot.Pokud tyto číty z táhnete dostanete BANán na ZL a nepomůže vám nic ani vymluva jednoho hráče kterej tvrdil že s číty hral jenom s botama ale JEMU VON podal důkaz že nehral s botama ale že měl na sobě pantofle.Takže radim nestahujte číty a nečítujte.

Seznam CHEATERŮ:Titan
Vain
Yarda
Houbar83
SneakFast
Darg
KatMrdář
Oněgin
CrazyPIG
Beran
Hokus
Pokus
Hokis
Pokud narazíte na některé tyto hráče prosím aby jste uvědomili jakýkoliv státní organ nebo volaly do pořadu NA STOPĚ,po těchto lidech je vedeno celointernetové pátraní.pachatelé jsou ozbrojeni a nebezpeční v EntryWay,Judas23.Předpokládáné zbraně jsou SSG,ROTOČOK,RAKET LAUNCHER,PLAZMA,BFG9000.

Mno a závěrem jsi vemu slovo já,Houbař83,můj BONZ tým se vokázal jako parta nesschopnej lum který jsou zadarmo drahý a jsou tu nadarmo,proto je propouštim a už nidky víc je tady nechcu vidět,doufám jen že je bude rakovina honit po poli a mráz jim prdel roztrhne ale jinak je mam rád.Příště mam pro vás opravdovou BOMBU,bude rozhovor s ICEm který opět svolil a za řádný uplátek poskytně rozhovor.Takže příště v pořádu JÁ SE PTAM,TY ODPOVÍDÁŠ aneb KDYŽ NĚCO NEVIM RÁD SE ZEPTAM.Pokud vás zajímá co je z mejma trenclema tak mam smutnou zprávu nebot mé OLDSCHOOL TRENCLE které jsem měl při prvním matchi na GZ/GP mi sežrala kočka,nebot jí smrad připoměl prošlej Whiskas kterej ona zbožnuje a nemohla to vizuálně rozpoznat nebot je slepá jako´diabol a slepeckou hůlku nemá.
Na samotnej závěr ještě krátký přehled zpráv:

Anča se posrala

Pepa Dožrál a splesnivěli mu nohy

Mi zíráme Vy čumíte jak pravý jeden výrobce pracího prášku

Revizou v MHD,se dočista zbláznil a slovy:VYSTOUPILY,PROSÍM,VAŠE JÍZDENKY PROSÍM.Kontroloval čekající na tranvajových zastávkách jestli mají platnou jízdenku.

Premiér Paroubek se hlasí k heslu KDO NEDĚLÁ AT TLOUSTNE a KDO DĚLÁ AT HLOUPNE

Spol.Telecom se rozhodl svým zákazníkum připravit nový product ve kterém nabízí za 300kř měsíčně 800volných hodin do Mongolska.

A u telecomu ještě zůstaneme,jejich obchodní ředitel se rozhodl expandovat více na jihozápad a proto od příštího roku vstoupí na Somalský trh dke budou jedinou telefonní společností,takže Somalci od 1.1.2007 budou si moci poslat svůj první telegraf.Telefonní aparáty nemůžou býti zavedeny.

Česká počta plánuje od příštího roku ještě více z kvalitnit své služby proto počtovní holuby budou lítát ještě rychleji než doposud.

ČESKÉ DRÁHY vrámci z kavlitnění svých služeb koupili tři Dresiny Delux za které se budou řadit vagony Maringotka,altánek a molo.ČK doufá že zákazníci budou tento nový produkt hojně využívat a že jizdenka za 600kč nebude pro ně problém nebot za luxus se holt musí platit a z Plzně do Prahy to přijede za krásných 8hodin.Zastávek je celkem 50 nebot se počítá i se zastávkama na WC v místních lesích.

A to je vážení už opravdu všjo.Při psaní tohoto příspěvku bylo vykouřeno 8cigaret,8Němců,každí po 1euru.Snězeno nebylo nic nebot naše lednička není kouzelná a nic mi nevyčarovala a to jsem to zkoušel každou chvíly.Nikdo nebyl zraněn ani poraněn.
Příspevěk byl psán za dozoru státního notáře a splnije všechny zákonné podmínky pro uvěřejnění na www.idoom.cz
s ouctou Houbař83

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 15, 2006 7:13 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

ROFL tak tohle je sila. Konecne si z toho taky nekdo udelal prdel. Houbar na hrad! Tohle jen tak nekdo nedokaze. :shock: :D :D :D

PříspěvekNapsal: čtv bře 16, 2006 12:12 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

KULTURNÍ KOUTEK
Panofé a Dajmy

Ano milí čtenáři,dneska se budeme zabívatí kulturou.Reč bude o jednom moc krásném seriálu.Náš mongolský kolega co má ksicht jak rošláplá duše vod míče nán napsal co bude vysílat televize u nich tak pokud budete mít cestu kolem tak se určitě zastavte a zkoukněte tu ejjich bednu.Zde je článek:

Dobrý podfečíl milí difácíí
Bulharsko indonéská televize se rozhodla natočit snímek o akčních hrdinech.Bude se jednák o film nabitý akcí,vtípy,krásnýmy děučaty,rychlýmy auty,vlaky a dosti těžkými kulomety.O co vlastně půjde v tomto filmu který nese název ŽENY,KURVY,DROGY,EXTRÉM.Hlavní hrdinou je kluk ve věku 4let kterému neznámý pachatel ukradne hračky.Jeho maminka se z důvěrou obrátí na policii kde se jí velmi ochotně ujme Simír.Ten ale zjistí že ůkol je tak trošku nad jeho síly a tak v pořadu NA STOPĚ požádá veřejnost o pomoc.Na pořad se kouká i soukromí očko Hercule Pojráte který pořad vydí v nádražnim bufetu kde si dává lonskou sekanou(pravý ležák nespěchá).Rozhodne se klučinovi pomoc a tak jede nastoupí do logálky směr NEVĚSTICE-NEPAL-HONG-KONG.Pachatel se shodou náhod dostane na Pražské hlavní nádraží kde nasedne též do logalky aby prchnul před zákonem.Simírovi se zatim podařilo zjistit že pachatel je tlustý,blbý a jí každé ráno BLBE DOBRÉ RÁNO.Shodou okolností najde v pachatelově psacím stole mapu PRAHA - NEPAL - HONG KONG protože má dostatek informací vydedukuje z toho že pachatel uprchá ze země.Neváhá ani minutu a mocným skoken naskakuje do svého BMV a rychlostí 352 km/h jede na nádraží.Cestou smete pár duchodců,dětí ale Simír má důležitý ůkol proto nemuže hledět na pár bezvýznamných ztrát.Hercules Pojráte se pohodlně usadil a čte si BLESK aby se na chvíly zabavil.Po důkladném přečtení těchto bulvárních novin už bezpečně ví kdo je fantomas a jak ho má velkýho.Hercule to okomentoval jen MMMOOONNNÁÁÁÁMMMMÍÍÍÍÍ.Pachatel aniž by tušil kdo jede s ním ve vlaku si v klidu sedá přímo naproti Herculovi.Simír si nedělá starosti s tím že by měl už brzdit když se předním objevila zed od budovy hlavního nádraží.Naopak ještě více na to šlápu.Čelní střet,Simír prolítává předním okinkem a v letu volá Andree at mu rezervuje lístek protože jako představitel zákone nemůže ject na černo!! Musí jíti příkladem.Bohužel logalka mu ujíždí jen o kousek.Simír nadává,huláká,mlátí nevinné chodce.Pak si dá DELI kterou celou dobu měl v PR-DELI.Už je o něco klidnější a vychutnává si pohled na hlavní nádraží a HLE!!! Co to nevidí,je to hotový zázrak,je to.....DRESÍNA!! Simír neváha ani vteřinku a už naskokakuje na dresínu a za hlasitého vrzání se rozjíždí směr NEPAL - HONG KONG.Lokalka uvízla v dopravní zácpě a zatímco jsou cestující nervozní z dlouhého čekání pachatel je nějak moc v klidu.Z toho Hercule usoudí že je to určitě jeho muž a začne ho nenápadně a lstivě zpovídat.
Hercule:,,UKRAD JSTE HRAČKY?????"
Pachatel:,, NE!!!"
Hercule:,,Tak to jo."Hercule jsi ale všimnul že se pachatel žačal potit,na 100% věděl že je to jeho muž,inu z volal:,,KDO SE POTÍ NEZASLOUŽI SLITOVÁNÍ!!!"Pachatel se rozpláče a ke všemu se dozná.Simír akorát včas dojede lokalku aby mohl z rukou Hercule převzít pachatele,přečte mu jeho práva a nakládá ho do dresíny.

No takhle nějak to vše skončí pak samožřejmě Simír předá hračku malému klučinovi a jeho máma mu zděčnosti DÁ a bude to dlouhiodobý vztah!! Pouze do příštího dílu.
Tímto se loučím jen bych chtěl nakonec složit holt Kellymu za jeho příspěvěk,prostě JEDNODUŠE GENIÁLNÍ ale zároven i všem ostatním kteří jsem svojí kapkou do mlýna přispívájí.

Já děkuju našemu mongolskému redaktorovi.Závěr jen pouvim to že vše co tu je napsáno nebylo shlédáno zdravotně ani jinak závadným.
s ouctou Houbař83

PS:Příspěvek jsem psal už dřív do jiného fora ale nějak mě to přišlo pěkný a tady to stejně hnije prázdnotou tak jsem to sem hodil.

PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2006 1:39 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

AUDITORIUM SE RUŠÍ

Už mě to nebaví a nápady jsou v prdeli.Takže by bylo zbytečný sem psát nějaký pičoviny.Tímto žádam Adminy(a) IDOOM aby to smazal vzájmu místa nebo at si s tím dělá co chce ale pak at mi nikdo nevykládá že totu překáží.

Mno a závěrem děkuju návštěvníkům co jsem chodili,byly mým hnacím motorem,thx.
s ouctou Houbař83

Předmět příspěvku: Re: Dolycny
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2006 1:49 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

<ID>Houbar83 píše:
AUDITORIUM SE RUŠÍ

Už mě to nebaví a nápady jsou v prdeli.Takže by bylo zbytečný sem psát nějaký pičoviny.Tímto žádam Adminy(a) IDOOM aby to smazal vzájmu místa nebo at si s tím dělá co chce ale pak at mi nikdo nevykládá že totu překáží.

s ouctou Houbař83

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :cry:

Předmět příspěvku: Re: Dolycny
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2006 3:33 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

<ID>Houbar83 píše:
AUDITORIUM SE RUŠÍ

s ouctou Houbař83

No tak to ani omylem!!!!!!! Teď už se z toho jen tak nevyvlíkneš!!! :twisted:

Předmět příspěvku: Doli
PříspěvekNapsal: ned dub 09, 2006 9:51 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Brej den ve spoulek.

Jmenuju se Franta Vonásek a je mi 60let a bolí mě hrb jak svina.Jednou jsem čuměl na bednu a tam nějakej Pepa přectavoval Kosmodisk inu raději jsem přepnul na NOVU kde běžela Somalskonigerijská telenovela Ghamba nemá co do huby nebot nevěřim teleshoppingu.Kamaríd si ho ale koupil a přitahl ho ke mně domů s tím že už ho záda neboli a že mi ho pujčí na tejden a pak jestli budu spokojen můžu si ho koupit za pouho pouhých 1999kč.Nosil jsem ho 10minut a už jsem cejtil tu ulevu,mohl jsem se vohnout i pro korunu,hodit na houby a dokonce srát v sedě.Běžel jsem do telefonní budky a ihned objednal kosmodisk.

Po delší odmlce jsem se rozhodl sem něco napsat ale nebude se jednat o nic vtipné či jinak humorného,půjde o strohou škatulkovou zprávu.Musim to jsem napsat nebot jsem o to byl požádán a doufám jen v to že to bude číst co nejmín lidi.Nechci aby se to tady nějak rostřiklo proto taky doufám že ti lidi kteří už sem přídou at náhodou či pouze ze zjedavosti tak at pls pls pls si to nechaj pro sebe.Zde má zpráva:

Inu rok se s rokem sešel a nejvetci skillař Yarda který si povodí i Methoda se opět rozhodl uspořádat LAN ve městě zaslíbeném Doomu a to město je....BECHYNĚ ano vážení opět se to konalo v Bechyni kde je asi největčí základna Doomařů,podle posledního průzkumu jich čítalo 50hráčů.Já měl tu čest že jsem byl pozván jako VIP člen takže jsem se nemusel strachovat o volné místo.Každý se tam chtěl dostat,každý touží aby mohl hrát na tak velké akci a jen málo komu se to povede.Lidem kterým se to už povede si mohou být jisti že onich se bude vědět hodně dlouho psát a o vítezi se napíše ne jedna báje či legenda ale hned tisíc.Hráčů bylo hafo moc ale vítezem se mohl stát jen jeden.Abych se vrátil k uplnému začátku mé cesty atd.Jako už ostřílený a všemy mastny Q10 mazaný cestovatel po LAN akcích jsem už věděl jak se na takovou cestu vybavit,inu vzal jsem si 3X Mateří doušku,Bibli Kralickou a 10xStrážní věž kterou jsem se pokoušel prodat ve vlaku,žel bohu bezuspěchu :o(.Cesta vlakem stála opět za hovno,co o to že vlak měl 5hodinové zpoždění,to jsem předpokládal proto jsem raději vyrazil už o 3dny dopředu ale záchody ve vlaku k mému překvapení neobsahovali splachovadlo.takže když jsem i já potřeboval vykonat potřebu tak jsem v poctatě sral na hromadu hoven,jen musím zde ještě zmínit jednoho inteligenta který tam napsal:ČÍM VĚTŠÍ HROMADA,TÍM VÍC SE NA NÍ SERE.Inu potřeba byla za mnou a já se zase mohl pohodlně usadit a těšit se jak dorazím na velkou akci.Cestou vlakem se nepřihodilo nic mimořádného jen nějaká bába si sedla vedle mně,zabrala 3místa nebot to byla taková kulička,slušně jsem jí požádal at se neroztahuje že má jizdenku jen pro jednu osobu.Ona s kyselím ksichtem a rukou podpírajíc si své panděro mi začala nadávat do drzounů.hlupaků.Inu nevahal jsem ani minutu a spachála na ni silent BFG.Pruvodčí byl minimálně na 6levelu nebot rychlim hmatem vzal mojí jízdenku štípnul to v takovym fofru že jsem se ani nenadal a měl svou jízdenku zase v ruce.
Na minutu přesně jsem byl v Bechyni,Středoevropský čas čítal 9Hodin a mystní řepy se probouzeli do dne,nic netušíc že už brzo se každý z nich stane svědkem největčí události toho roku.Cestou jsem potkal pár Anč kteří jak jim velela poslední moda nebo Fashion Widlákov 05 měli na sobě Učes alá vítr,Voči zmalováný jak svina,rty vyšpulený jako prdel u doktora,nejaká bunda blíže neurčena,pod tím svetr,sukně a holínky které prošli snad každym vepřínem.Inu byly to místní dávačky jak jsem byl upozněn a já zrovna potřeboval dát cigáro,daváčky mi bohužel nedali,prej mam hnusnej ksicht :o(.Konečně jsem předsebou viděl tu nádhernou budovu,všude světla,jeden projektor byl i venku nebot se čekala opravdu velká návštěvnost.postupně jak jsem se blížil budova dostávala velmi jasné ryzí tvary,ano viděl jsem ten architonický skvost,tenhle dům musel postavit genius,architonický genius,umělec prostě člvoěk který se rodí jednou za 1000let.Hned u vchod

u kde stál Pepa Hnis jsem se ho musel zeptat kdo je autorem tohoto sqostu,odpověděl mi k mému smutku až veklmi řepácky,nevim je to stodola a kterej knipl jí postavil nevim.Nevzdělanej buran!Neví ani jméno takového genia kterým autor stodoli bezesporu musel bejt.Ale abych se vrátil k LANce tak ve vnitř už na mně čekal Yarda který mi uvítal a hnedka mi dal volnej komp abych mohl začít psát repo.Zatím co jsem byl zabrán do přípravy a psaní,hráči začali chodit do haly a Yarda je velmi rád zapisoval.Po zapsání všech mi předal soupisku:

Yarda,Krakonoš,.,!,?,2k2,murmur-kemper,Jimmy-Tulipan ,<HEL>Lamer,EI-Rotor,Alex-Webster,Max-Payne,Moje_SepuItura ,Phobos^,LordAlex,Monolith_Death,uw|w3bstr,Duke|Nukem,Dzejar,Praotec_Cech,Kutil_Tim,KUNDA:,Houbar81,Franta_66,UnnamedP|layer,hohohohoo,AlexMax

Tak takhle vypadal soupiska očekáváného turnaje.Upřimně řečeno jsem ani nepostřehnul začátek turnaje.Psal jsem si poznámky a dělal přípravu na článek a najednou za mím stolem stál Yarda předaváje mi výsledky,kde naprosto famozně vyhrál Yarda a to tak že každého hráče dal 50:0,druhý skončil Alex-webster jenž též až do semifinále prošel výsledkama 50:0 a třetí byl DukeNukem který taky prošel až do semifinále s výsledkami 50:0 a boj o třetí místo vyhral 50:0.Jak už jem psal je to turnaj skillerů takže mně ani nepřekvapili tyhle výsledky.Yardovi samožřejmně gratuluju a děkuju mu za pozvání na tenhle turnaj který se koná jednou za rok a je to tak mimořádná událost že má své místo i v televizních novinách.
Inu celá akce pro mně skončila a jás e vydal zase zpátky doomů.Cestou jem šlápl do hovna takže jízda vlakem probíhala v duchu,co to tu smrdí??Nevim.Asi po 20minutách jsem si očistil boty o sukni jedné báby když se nekoukala nebot byla zaneprázdněná klíču ze své smradlavé kundy nebot po té co se zeptala svého manžela kde má klíče ji odpověděl v kundě ty kravo.Tímto jí děkuju.Hnedka jak jsem se dostal domů začal jsem psat tenhle článek a moc se těšim až pojedu příště,jen doufám že příště bude jiný vétez nebo Yarda to vyhral už po 6té.

Celý článek byl psán rukama a při článku jsem si pouštěl mp3.Děkuju i svojí rodině nebot bez nich bych nenapsal ani řádku,podporovali mi až dokonce.Mému psu za to že že tu byl.Počtákovi jenž mi doporučil počtu a v neposlední řadě i hajzl bábě která mi pujčila toaletní papír.
S ouctou Houbař83
5156

PříspěvekNapsal: sob kvě 06, 2006 10:14 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

LEGENDA ICE

Ano vážení milí čtenáři našeho velmi kvalitného časopisu DOOM@LIFE(též známeho jako každodenního přítele pro vaší toaletu)Tento bohém se uolil opět k dalšímu rozhovoru.Tento muž je sand největčí legendou všech legend,kdo by neznal Doom? A když se řekne Doom každý řekne ICE.Ano když výčepák v nádražním bufetu v Thajsku nalejvá a uslyší v radiu Doom hnedka pozvedne pulitr se slejvaným pifkem a připije na ICE.Řeč bude nejenom o Doom ale také o životě,ajk zvládat Doom,děti a žehlit.Nebudu zdržovat dychtivé čtenáře,čtenářky a vrhneme se rovnou na náš slibovaný rozhovor.

Redaktor:,,Čaj,jsem rád že jsi uvolil k našemu setkání a že poskytneš rozhovor pro náš časopis

ICE: ,,Hale jako já rád poskytnu rozhovor o mně ikdyž je to vlastně nošením dříví do lesa,páč mně každej zná a všechno bych stejně na sebe neprozradil.

Redaktor:,,jo jasná.V předchozích rozhovorech jsme se dozvěděli toho hodně,pořád jsi v Laosu?Už máš nějakýho rakosníčka vycepovanýho do ownedSkillu

ICE:Hale to je rikta,čoveče jako když se vodkope selka,čéče.

Redaktor: Obávám se že jsem to asi já,jsem cestou vyšlápl lonský hovno

ICE: Si se asi posral v kině,ne! Mi sem vlezeš na bambus za 500euro,ten bambus jsem kupoval TV SHOPu ty nulo.Myslíš že jsem nějakej rebel abych si kupoval drahej bambus na psoraní,bo co!?

Redaktor: Pardon. Ale pojdte honem k další otázce......

Tak tohle byla poslední slova našeho teplého redaktora jenž do hovna šláp.Bohužel dle agentury Reuter je asi mrtvý z hovnem na ksichtě,inu ICE na nom spáchal silent SSG,páč nikdo nic neslyšel.Tímto se omlouvám našim čtenářům ale rozhovor bude v některém pozdějších dílů.

Jelikož nám zbyl prostor tak zde uděláme malé ohlédnutí.CTF LIGA jde do sraček.Uvažuje se o tom že se zruší.Pod petici se podepsalo velmi mnoho hráčů a podpisy se sbírají opravdu všude.Zde je :
Bamák,Lakatoš,Kamelot,médaBuzík,Kolotuk,Vratnej,Zmrdlinář,Mlynář,HajzlBábká,vysejpač popelníků,Plnič prdelý,hovnoCucák.

Zde vidíte že pod petici se zatím podepsalo velmi mnoho lidí a podpisi neustále přibívájí,každých 5minut někdo umře a i se podepíše pod petici.

Na oficiálních stránkách Doomu se chystá zbrusu nová petice a to zrušení všech klanů.proto každého žádam aby svůj pdopis připojil nejenom ke zrušení ligy ale i klanů.Tím se předejde k případnému znovu založení ligy.

Vážení přátelé a to je opravdu všechno a nyní dostne prostor reklama.

TV SHOPPING -- Ahoj,čaj,nazdidárek,aliverdérčí,jemnuju se Gorge Cháne a jsem doktor.Léta jsem koukal na reklamy které slibují zhubnutí za týden,dva dny a některé i za 10minut.Vždy jsem věděl že pokud chce někdo zhubnout nesmí žrát ale držet totalní hladovku.Jednoho dne kdy se na mém stole nastřádalo několik zbytku od snídaně,večeře a i pozdního oběda jsem objevil revoluční dietu.Přidáním zeléneho čaje a mátového lístečku jsem udělal hubnoucí přípravek RedHust FatFast.Víte proč je uspěšný?Protože funguje!!Máte známeho v Ugandě,Mozambiku či Tazmanie? Zeptejte se svých přátel.Zde je vyjádření jedné mé věrné zákaznice,je mojí zákaznicí už od začátkůů.
Obrázek

Ano opravdu to funguje! Už jsem zhubla 20kilo a dál hubnu!! Nyní si můžu aoblect i jarní kolekci pro hrocha! Sloní jsme už dala do klubu jachtařů aby mohli ušít 50ks plachet pro své jachty.!

Tímto se s vámy loučím,reklama zde musela být nebot potřebuju sponsora a tak mu to musím nějak vrátit.Samy vidíte že na ČeskéDoomScéně se děje velmi mnoho a zápletky se rodí jako ve Venezuelské telenovele,budu to i nadále sledovat a i nadále vás informovat o tom co se vlastně děje nebot není na ten spravný pohled.

Nyní se s vámy loučím a těšim se opět na viditelnou.S ouctou Houbař83 odpovědný tčíf redaktor.

PříspěvekNapsal: stř kvě 10, 2006 12:10 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Povim vám zde jeden Doom příběh který se opravdu stal.který potkal jednoho hráče známeho pod nickem MESSIAH též pod fakem PraotecCech,belzebub,pannaMaria,Hus,Cyril,Metodej,ArchandelGabriel či uchylZparku.Tento player se kdysi dávno rozhodl hrát Doom II,z prvu nevěl nic a hledal potřebné ingredience aby mohl tuto božskou hru hrát.Inu dle návodu v MEDU PUSÍKOVI se mi statečně povedlo nainstalovat MARIA asi po 4dnech zjsitil že to není ta hra kterou chtěl a znovu se dal do těžského boje.Asi po 50té se mu konečně povedlo najít dooma.
Najel si na GZ a počal hrát,z prvu ho každej dával jako malinu a on brečel a nevěděl kudy dál.Nakonec ho až víra přivedla na správnou cestu a začal se modlit,skillovat a pomalu čítovat.Duel který mu změnil život byl s jednim ownerem Drtinohou který ho vyzval na duel.Messiah běhal po entry jak duchodce v Kauflandu po slevách.Po skončení duelu který dopadl -5:50 pro Drtinohu se udál tento rozhovor:

Drtinoha - Zi grávo ty si lama,jak dlouho hraješ?

Messiah - Mno nehraju dlouho jen rok a předtím jsem se trénoval na tetrisu.

Drtinoha - Hale jsi fakt pěkná lama,kolik ti je?

Messiah - Je mi nákejch takovejch víc.

Drtinoha - Hmm..to jsi velkej kluk.....hale proč máš tenhle NICK?

Messiah - No můj nevlastní děda ze strýcovi strany mi tak pokaždý říkal když byl jako cep.

Drtinoha - Hale nechtěl by jsi k nám do klanu?

Messiah - A kolik vás je?

Drtinoha - No děláme nábor v hospě,takže se dá říct kdo za mně zálne uplatu tak je tam.

Messiah - Jestli to chápu správně,tak když ti zýlnu outratu tak jsem tam?

Drtinoha - Si piš,jako že se Drtinoha NICKuju!

Messiah - OK tak to beru.

A tak se stal Messiah členem velmi váženého klanu WW(wildwarriors).Vydržel tam až do tedka a jelikož se držel hesla :prdel je malá díra ale vše se do ní vejde.Tak se stal i šéfem klanu. Jeho příběh je pravda a snim svuj vlastní klobrc jestli jsem vám lhal.

A závěrem jedno moudro které se nikam nevešlo. Prdel je pěkná díra ale může i prdět.

Tak s ouctou Houbař83

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob kvě 13, 2006 1:27 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

Citace:
Ano opravdu to funguje! Už jsem zhubla 20kilo a dál hubnu!! Nyní si můžu aoblect i jarní kolekci pro hrocha! Sloní jsme už dala do klubu jachtařů aby mohli ušít 50ks plachet pro své jachty.!

pwned.

Profil ICQ  

PříspěvekNapsal: stř kvě 24, 2006 7:38 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

B R A K

Váš každodenní přítel pro vaši ranní toaletu.

Opravdu ty nejčerstvější informace.

Poslední dobou se nám s rozhovory roztrhl doslova pytek,každý kdo byl pro náš časopis zajímavý už zde měl rozhovor či v nejblišich 100let ho mít bude.Měli jsme tu uklízečku,pekaře,doomaře,potulné prodavače deštník či JZDáky byl tu opravdu každý a asi se ptáte kdo dneska může býti zpovídán,inu odpověd je prostá jako sama otázka.Bude to člověk který zde nikdy nebyl,nic neviděl a hlavně nekrade.
Jméno si zatim ještě ponecham a představim našeho redaktoura,inu je to Gustav Topli,v redakci mu každý říká debil ale jinak ho máme rádi a proto dostal tento ůkol hodný mistra a genia jeho kalibru.Dost už bylo keců o nás,tedka příde na řadu náš host a tím je.......ICEvo bratr!!!!! ano ICE nám zatajil že má bratra,sestru a dědu v jedné osobě jak se později dovíme. Tedka pojdme na rozhovor:

Redaktor : ,, Ahoj,chci ti poděkovat že jsi svolil k rozhovoru."

ICE bratr :,, Jo tak neni zač,velmi rád něco o sobě řeknu,to já spíš děkuju."

Redaktor:,,Proč vlastně nám ICE zatajil to že jsi?"

ICE bratr :,,Víte to není ani tak jeho chyba,on pořád hrál Dooma a já to chtěl taky.Pořídil jsem si stroj a hrál a hrál až si ICE myslel že už ani nejsem.Ono při hrání této hry zapomenete na všechno.Jednou se nám stala s bratrem taková usměvná historka,inu hrály jsme COOP,pořád hrajeme a hrajeme no a zapomněli jsme normalně že nemame trencle a ostatní oblečení a někdo zazvonil,bratr šel otevřít no a ten šok co dostal náš pan domovník to si ani snad nedokážete představit.No ale večer jsme se tomu už jenom smáli až jsme se za pupky a špeky popadali.Při dlouhých večerech tuhle historku používám v dívčím klubu pro slabomyslné.

Redaktor: ,, HÁÁÁÁÁÁ--ha jsi dokážu představit víc zábavy v nedělní škole pro věřící Yahovisty.No ale pojdme dál.Jaké jsi měl dětství? Vzpomínáš rád? Vrátil by jsi se:

ICE-bratr: Ne nechtěl bych do svého dětcví,nebylo špatné ale tedka je to lepčí,inu dřív jsem byl hloupý a každý mně ochcal dneska už ne.Dneska mně už nikdo neochčije.Vzpomínam si když my bylo 8let šla moje maminka pryč,tak jsem se jí zeptal kam jde a kdy příde a ona já jdu jenom do hospody a přídu až zavřou,nebuj se,jakmile zavřou hned přídu.Já jí uvěřil a čekal na ní,uběhl den nic,dva nic,tejden nic asi když mi bylo 12let jsem zjistil že ta hospoda má otevřeno NONSTOP,no moje matka tam byla pořád a násávala.Vlastně tohle byl poprvé čas kdy jsem objevil dooma ale jenom singla od kterého jsem asi po půl roce upustil.

Redaktor: To jsi nakousl další otázku,co ty a doom?

ICE - bratr:,,No jak jsem psal ve 12letech jsem objevil singl a smažil do svých 13let.Poté nastala pauza ale v 15 letech byl Doom jasná volba,rozhodl jsem se hrát multík a být aspon s půlky tak dobrý jako svůj bratr.

Redaktor:,,Pověz byly začátky těžké? Jsou pořád některé dny těžké?

ICE-bratr :,, No když jsem začal hrát dooma tak sjem věděl že každý den nebude jako s marcipánu.

Redaktor:,,Víte o tobě že máš za sebou pár vyhraných turnajů,byly to těžké zápasy? Či soupeři nebyly na vysoké urovni?

ICE-bratr:,,Tak soupeři byly hodně těžký a dost jsem se nadřel.Moc si cením těch vítezstvých nebyly snadné.

Redaktor:,,Poslední otázka,nosisš slipy nebo trencle?"

ICE-bratr:,, Chodim na ostro,jsem wostrej."

Redaktor:,,Thx."

ICE-bratr:,,NP."

Tak tohle byl bratr slavného ICE který stojí sice ve stínu svého bratra ale sám má skill rovný bohů. Příště se určitě dočtete něco o Doom turnaji který probíhá v těchto dnech v Kazachstánu,náš reportér vybanem Stalonovimi sáni,GPRS,boty napuštěný špekem a papírovým zápisníkem.

mnt

......a tak právě dostávam zprávu že náš redaktor s Kazachstánu se ztratil,vzal jsi omylem mapu s 16.století,patrně jel směrem k Čínské hranici kde s největčí pravděpodobností si ho spletli s americkym špioném,patrně vyslíchán,mučen a živen činskými polévky vyrobeny pro Kaufland či knedlíčkovou polévkou s extra noky.

Vypadá to že o turnaji mi psát nebudem ale to nevadí určitě se to někdo objeví i v angličtině a tak pro mnohé z vás to nebude problém.Tímto se s váma loučím.

Velmi náhodné moudro jednoho velmi moudrého hráče : Jak se s RL zachází tak se také schází. To byla poslední slova jednoho playera než udělal STOOD RAKECT .

Dneska ještě uveřejním jeden dopis který mi přišel nebot sjem se rozhodl podpořit veřejnost v tom když jim někdo ubližuje a utlačuje,bere jejich práva.Napsala mi rodačka se Slezska která se přihlásila do pořadu který vysílá televize prima BREJ DEN,MUŽU SE U VÁS VYSRAT? Naše pisatelka se tam přihlásila aby bola v televizi (když jsem jí viděl na přiložené fotce myslel jsem že koukam na kreslenou postavičku ze VČELKY MÁJI) no a orpavdu k ní přišla slavná celebrita která se u ní měla vysrat ale co naše pisatelka nevěděla že se jí vysere rovnou mezi dveřma.Tímto vás upozornuji nevěřte komerčním televizím a králičkovi ZAZOVI je to Zounarovo nevlastni syn. Naší pisatelce prima slíbila finační odměnu za to že bude v televizi a že k ní příde celebrita,ni jak se ukázalo dostala hovno a ještě nasráno.

To je od nášeho BRAK TEAMu vše tak příště naviditelnou a čtenou,pápalála s ouctou Houbař83 a spol.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř kvě 31, 2006 11:46 am 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

:lol: :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned čer 04, 2006 10:48 pm 
*DEMON*
*DEMON*

No tak sem se bavil s houbarem na GP o nasi budoucnosti. Myslim, ze je cas jednat, tady je na co sme spolecnyma silami prislayi:

22:35:34 SM*Tomsa_x: cusec
22:35:40 <ID>Houbar83: čorec
22:35:46 SM*Tomsa_x: tak som tu ale hrat nebudu pac ping mam tak leda na vytreni prdele
22:36:05 <ID>Houbar83: hale pit25 říkal že tě dá i bez monitoru
22:36:16 SM*Tomsa_x: jo, ten jo
22:36:26 SM*Tomsa_x: to jako tam ani nejdu pac z toho mam respekt
22:36:33 <ID>Houbar83: hale a proč máš tu červenou tečku?
22:36:35 SM*Tomsa_x: bych si jeste nasral do trenek
22:36:40 SM*Tomsa_x: pac prej sem noob
22:36:43 <ID>Houbar83: on říkla že prej jí maj jen ženy
22:36:48 SM*Tomsa_x: vidis draza ted taky:))
22:36:50 <ID>Houbar83: kldyž maj menzes
22:36:54 <ID>Houbar83: jj
22:36:55 SM*Tomsa_x: zeny maj kaluz
22:36:58 SM*Tomsa_x: ja mam tecku
22:37:09 <ID>Houbar83: aha tak takhle to je ale to je pěkné
22:37:21 SM*Tomsa_x: ale spravny chlapy, ty pijou svijany a maj sracku...
22:37:28 <ID>Houbar83: hale Tomso prosímtě proč odcházíš od SM?
22:37:33 <ID>Houbar83: vždyt si je založil
22:37:38 <ID>Houbar83: a tedka jim udělat tohle :(
22:37:46 <ID>Houbar83: kdy vůbec odcházíš?
22:37:52 SM*Tomsa_x: jinak domovnice rikala ze si nestrihala bobra a na zimu si ho vomotava kolem hlavy misto pleteny celenky
22:38:00 Odešel hráč Piti25
22:38:00 SM*Tomsa_x: ja uz davno odesel
22:38:03 SM*Tomsa_x: ale nerikej jim to:)
22:38:22 SM*Tomsa_x: ja totiz uz davno hraju za FLUS TYM a u SM jeom delam zveda a spiona
22:38:34 <ID>Houbar83: ok bude to jenom mezi tebou,mnou a těmahel z hovadilejma dobytkama jejiž prdele pozná středověk
22:38:40 SM*Tomsa_x: pac mifta mi rikal ze potrebujem lepsi taktiku a tak ji mam u tech loseru okoukat
22:38:59 <ID>Houbar83: jj jsou to noobové a hlavně čítujou :(
22:39:02 SM*Tomsa_x: jasny, pozvem na seanci par negru s letlampama a ty jim to vysvetlej
22:39:04 <ID>Houbar83: pořád samý číty
22:39:10 SM*Tomsa_x: city nejsou spatny
22:39:14 <ID>Houbar83: jj pro pány domácí
22:39:19 SM*Tomsa_x: sam je obcas nahodim abych ukazal jakej sem skiller a king
22:39:32 <ID>Houbar83: to já taky ale jenom když hraju z někym novým
22:39:36 <ID>Houbar83: ty starý by to poznali :(
22:39:39 SM*Tomsa_x: jakej mam postreh kdyz na me vybehne z poza steny marina kterou vidim a aimbotem mu dam headshot noobovi
22:39:52 <ID>Houbar83: jj je to krásnej pocit
22:39:54 SM*Tomsa_x: to je pak ta spravna hra
22:40:02 SM*Tomsa_x: jooo to je ten pocit proc je dobry to hrat
22:40:02 <ID>Houbar83: jj neznam nic lepčího
22:40:07 SM*Tomsa_x: u toho se udelam vzdycky
22:40:23 <ID>Houbar83: ani sex či jitrnice se tomu nevyrovná bo chlast
22:40:36 SM*Tomsa_x: pak ho dam 50:-44 a rikam ze sem lamil a ze mi to lagovalo jinak by dostal 50:-123
22:40:51 SM*Tomsa_x: vubec ne...ani na houby bych nesel kuli par pekne procitovanejm hram
22:41:03 <ID>Houbar83: jj
22:41:12 <ID>Houbar83: hale pěkně si notujem neuděláme klan?
22:41:13 SM*Tomsa_x: casto si rikam ze bych to udelal i jako ve skutecnosti ze bych vzal broxnu nebo motorovku a nekde to vykosil
22:41:21 SM*Tomsa_x: jasne!!!
22:41:26 SM*Tomsa_x: uz davno sem chtel udelat poradnej klan
22:41:27 <ID>Houbar83: naberem Yardu?
22:41:32 <ID>Houbar83: on by určitě šel
22:41:40 <ID>Houbar83: je to dle mého největčí čítGod
22:41:41 SM*Tomsa_x: hele a napisem tam ze mame 15 clenu a vsechno to budem my!!" TO bude pordel
22:41:48 <ID>Houbar83: JJJJ
22:41:55 SM*Tomsa_x: a reknem ze to hrajem 23 let
22:41:59 <ID>Houbar83: a uděláme radi těch klanů rovnou 6
22:42:05 SM*Tomsa_x: a ze nam je 15 coz nam neni ale to voni NEPOZNAJ :))))
22:42:09 <ID>Houbar83: jj a že hrajem už od 2let
22:42:11 SM*Tomsa_x: jasne 7
22:42:17 <ID>Houbar83: jj
22:42:24 SM*Tomsa_x: 7 klanu a v jendom budu lydr ja a v druhym ty a v dalsich taky my
22:42:27 <ID>Houbar83: hey tak to bude pořádná prča
22:42:32 SM*Tomsa_x: jo to bude
22:42:34 Vstoupil hráč Bubuss=66=
22:42:38 SM*Tomsa_x: a vsechno to bude oldschool klany
22:42:42 <ID>Houbar83: jj takhle smetem ty doomgody
22:42:44 Vstoupil hráč Piti25
22:42:49 SM*Tomsa_x: jako treba trapaky 66 a tak
22:42:51 Bubuss=66=: cus prdi
22:42:52 <ID>Houbar83: co pořád něco remcaj na číty a fake
22:42:58 SM*Tomsa_x: city to je vono no
22:43:17 SM*Tomsa_x: a az budem mit tech 7 klanu a 15 oldschoolu v kazdym coz budem my tak si nikdo a ni neskrtne
22:43:29 SM*Tomsa_x: vsechny VYOWNIME!!!
22:43:37 <ID>Houbar83: jj a ctf budem pořád vyhrávat
22:43:38 SM*Tomsa_x: prask prask
22:43:43 Odešel hráč MadMax
22:43:43 <ID>Houbar83: yeah
22:43:59 SM*Tomsa_x: a pak zajdem na houby a budem vsem vypravet jaky sme nasli hriby
22:44:03 <ID>Houbar83: rhaju tedka duel na zl :)
22:44:07 <ID>Houbar83: jj
22:44:13 SM*Tomsa_x: a misto v budem psat F a misto v W a taky misto e 3 atd
22:44:17 SM*Tomsa_x: pac to je teprv prdel

Tak a tak to bude. Zdar NOOBS.

I rule, you SUCK! I rule, you SUCK!!!

Profil ICQ  

PříspěvekNapsal: stř čer 21, 2006 12:16 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Tohle rozhodnutí přišlo snad s minuty na minuty či ze sekundy na sekundu.Nevim co přesně se stalo že to takhle dopadlo ale rozohodl jsem se vám to oznámit at víte co se děje s Houbařem.Není to moc radostná zpráva ale bohužel jsem se takhlem usel rozhodnout ale nemohu jinak.Musim se jít vysrat,držte mi palce.
s ouctou houbař83

Předmět příspěvku: Re: Doli
PříspěvekNapsal: stř čer 21, 2006 3:22 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

<ID>Houbar83 píše:
Tohle rozhodnutí přišlo snad s minuty na minuty či ze sekundy na sekundu.Nevim co přesně se stalo že to takhle dopadlo ale rozohodl jsem se vám to oznámit at víte co se děje s Houbařem.Není to moc radostná zpráva ale bohužel jsem se takhlem usel rozhodnout ale nemohu jinak.Musim se jít vysrat,držte mi palce.
s ouctou houbař83

Tak co, jak si dopad?

Předmět příspěvku: Re: Doli
PříspěvekNapsal: stř čer 21, 2006 11:07 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Konar6 píše:
<ID>Houbar83 píše:
.
s ouctou houbař83

Tak co, jak si dopad?

Thx za voptání ale seru na to.S ouctou Houbař83

PříspěvekNapsal: úte črc 04, 2006 7:42 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Važení přátelé jak drobného hazardu tak i sexbizardu,jmenuju se Pavlík Frčník a jsem topič.

OMG dneska jsem vleze každej...no nic Dobrý den vážení čtenáři dnešní i včerejší plátek se bude zabívat kulinářským receptem kterej opět pro vás připravil náš uznávený odborník na vidličku a lžiců messiééé Houbažžž83.Ano dneska jsou vítání především všichni kulináři a koulinářsky,možná i zmrdlináříí ale i vy ostatní nebot třeba se i vy rozhodnete proto aby jstevyzkoušeli tento recept kterej je vlastně od vašich babiček z dědovo strany.Přivítejte Houbaže83......ůůůůůůůůů........hhhůůůůůůůůůůůůů.....wwwwwwooooooooůůůůůůůůů.......Čaj všem,jsem........nevim...jo Houbaž83 (takový malý francouzský ftípek,kterej francouzsky je ještě ftipnější než česky.poun.autora)Táákkžžééé dneska jsem si pro nás připravil recept kterej použijete především při slavnostech či oslavás nebo veselicích ale i na díků vzdání.Po dlouhých a dlouhých i převelice dlouuuhhýých bádáních a metodou pokus blitky/pokus průjem a pokus vyplach jsem došel až k tomuto receptu kterej jsem nazval NÁPOJ BOHŮ
Připravte si pero a tužky,pozor!!! dodrřujte přesný postup a nezaměnujte ho a věci dělejte tak jak píšu,ve stejném pořadí!! Takže si vemte nejdříve pero a až potom papír..ehm..hmm dobže takže máte a tedka si pište.

1l.....................OKENY (mycí prostředek na okna)
1ks..................Bochník chleba
1ks..................Vajcí
1l.....................krabicového vína POEZIE

1ks..................Použité gumovky

A postup je následující,vezměte gumovku a ukrojte si jeden plátek chleba,chleba přiložte na gumovku a okenu lejte přes chleba do gumovky,až celou lahev vyprázdníte odstrante chleba a vhodte vajíčko a vilijte i krabicové víno.

Vše řádně protřepat,nemýchat a podávejte chlazené né ledové.Jo a pijte to rovnou z gumačky.

Tímto se s vámy loučím a brzo určitě naskle,jdu opět na HL.Nádr nebot se chci nechat inspirovat na další recept párky hodně na divoko.

Já musim poděkovat našemu hostu Houbaži83 a musim honem domů si udělat tento NÁPOJ BOHŮ,no asi ještě někoho pozvu na sklenku tak allííívvvvééérrrddddddéééérrrrčččííííííí

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob črc 08, 2006 3:42 am 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

Tomsa_x píše:
No tak sem se bavil s houbarem na GP o nasi budoucnosti. Myslim, ze je cas jednat, tady je na co sme spolecnyma silami prislayi:

22:35:34 SM*Tomsa_x: cusec
22:35:40 <ID>Houbar83: čorec
22:35:46 SM*Tomsa_x: tak som tu ale hrat nebudu pac ping mam tak leda na vytreni prdele
22:36:05 <ID>Houbar83: hale pit25 říkal že tě dá i bez monitoru
22:36:16 SM*Tomsa_x: jo, ten jo
22:36:26 SM*Tomsa_x: to jako tam ani nejdu pac z toho mam respekt
22:36:33 <ID>Houbar83: hale a proč máš tu červenou tečku?
22:36:35 SM*Tomsa_x: bych si jeste nasral do trenek
22:36:40 SM*Tomsa_x: pac prej sem noob
22:36:43 <ID>Houbar83: on říkla že prej jí maj jen ženy
22:36:48 SM*Tomsa_x: vidis draza ted taky:))
22:36:50 <ID>Houbar83: kldyž maj menzes
22:36:54 <ID>Houbar83: jj
22:36:55 SM*Tomsa_x: zeny maj kaluz
22:36:58 SM*Tomsa_x: ja mam tecku
22:37:09 <ID>Houbar83: aha tak takhle to je ale to je pěkné
22:37:21 SM*Tomsa_x: ale spravny chlapy, ty pijou svijany a maj sracku...
22:37:28 <ID>Houbar83: hale Tomso prosímtě proč odcházíš od SM?
22:37:33 <ID>Houbar83: vždyt si je založil
22:37:38 <ID>Houbar83: a tedka jim udělat tohle :(
22:37:46 <ID>Houbar83: kdy vůbec odcházíš?
22:37:52 SM*Tomsa_x: jinak domovnice rikala ze si nestrihala bobra a na zimu si ho vomotava kolem hlavy misto pleteny celenky
22:38:00 Odešel hráč Piti25
22:38:00 SM*Tomsa_x: ja uz davno odesel
22:38:03 SM*Tomsa_x: ale nerikej jim to:)
22:38:22 SM*Tomsa_x: ja totiz uz davno hraju za FLUS TYM a u SM jeom delam zveda a spiona
22:38:34 <ID>Houbar83: ok bude to jenom mezi tebou,mnou a těmahel z hovadilejma dobytkama jejiž prdele pozná středověk
22:38:40 SM*Tomsa_x: pac mifta mi rikal ze potrebujem lepsi taktiku a tak ji mam u tech loseru okoukat
22:38:59 <ID>Houbar83: jj jsou to noobové a hlavně čítujou :(
22:39:02 SM*Tomsa_x: jasny, pozvem na seanci par negru s letlampama a ty jim to vysvetlej
22:39:04 <ID>Houbar83: pořád samý číty
22:39:10 SM*Tomsa_x: city nejsou spatny
22:39:14 <ID>Houbar83: jj pro pány domácí
22:39:19 SM*Tomsa_x: sam je obcas nahodim abych ukazal jakej sem skiller a king
22:39:32 <ID>Houbar83: to já taky ale jenom když hraju z někym novým
22:39:36 <ID>Houbar83: ty starý by to poznali :(
22:39:39 SM*Tomsa_x: jakej mam postreh kdyz na me vybehne z poza steny marina kterou vidim a aimbotem mu dam headshot noobovi
22:39:52 <ID>Houbar83: jj je to krásnej pocit
22:39:54 SM*Tomsa_x: to je pak ta spravna hra
22:40:02 SM*Tomsa_x: jooo to je ten pocit proc je dobry to hrat
22:40:02 <ID>Houbar83: jj neznam nic lepčího
22:40:07 SM*Tomsa_x: u toho se udelam vzdycky
22:40:23 <ID>Houbar83: ani sex či jitrnice se tomu nevyrovná bo chlast
22:40:36 SM*Tomsa_x: pak ho dam 50:-44 a rikam ze sem lamil a ze mi to lagovalo jinak by dostal 50:-123
22:40:51 SM*Tomsa_x: vubec ne...ani na houby bych nesel kuli par pekne procitovanejm hram
22:41:03 <ID>Houbar83: jj
22:41:12 <ID>Houbar83: hale pěkně si notujem neuděláme klan?
22:41:13 SM*Tomsa_x: casto si rikam ze bych to udelal i jako ve skutecnosti ze bych vzal broxnu nebo motorovku a nekde to vykosil
22:41:21 SM*Tomsa_x: jasne!!!
22:41:26 SM*Tomsa_x: uz davno sem chtel udelat poradnej klan
22:41:27 <ID>Houbar83: naberem Yardu?
22:41:32 <ID>Houbar83: on by určitě šel
22:41:40 <ID>Houbar83: je to dle mého největčí čítGod
22:41:41 SM*Tomsa_x: hele a napisem tam ze mame 15 clenu a vsechno to budem my!!" TO bude pordel
22:41:48 <ID>Houbar83: JJJJ
22:41:55 SM*Tomsa_x: a reknem ze to hrajem 23 let
22:41:59 <ID>Houbar83: a uděláme radi těch klanů rovnou 6
22:42:05 SM*Tomsa_x: a ze nam je 15 coz nam neni ale to voni NEPOZNAJ :))))
22:42:09 <ID>Houbar83: jj a že hrajem už od 2let
22:42:11 SM*Tomsa_x: jasne 7
22:42:17 <ID>Houbar83: jj
22:42:24 SM*Tomsa_x: 7 klanu a v jendom budu lydr ja a v druhym ty a v dalsich taky my
22:42:27 <ID>Houbar83: hey tak to bude pořádná prča
22:42:32 SM*Tomsa_x: jo to bude
22:42:34 Vstoupil hráč Bubuss=66=
22:42:38 SM*Tomsa_x: a vsechno to bude oldschool klany
22:42:42 <ID>Houbar83: jj takhle smetem ty doomgody
22:42:44 Vstoupil hráč Piti25
22:42:49 SM*Tomsa_x: jako treba trapaky 66 a tak
22:42:51 Bubuss=66=: cus prdi
22:42:52 <ID>Houbar83: co pořád něco remcaj na číty a fake
22:42:58 SM*Tomsa_x: city to je vono no
22:43:17 SM*Tomsa_x: a az budem mit tech 7 klanu a 15 oldschoolu v kazdym coz budem my tak si nikdo a ni neskrtne
22:43:29 SM*Tomsa_x: vsechny VYOWNIME!!!
22:43:37 <ID>Houbar83: jj a ctf budem pořád vyhrávat
22:43:38 SM*Tomsa_x: prask prask
22:43:43 Odešel hráč MadMax
22:43:43 <ID>Houbar83: yeah
22:43:59 SM*Tomsa_x: a pak zajdem na houby a budem vsem vypravet jaky sme nasli hriby
22:44:03 <ID>Houbar83: rhaju tedka duel na zl :)
22:44:07 <ID>Houbar83: jj
22:44:13 SM*Tomsa_x: a misto v budem psat F a misto v W a taky misto e 3 atd
22:44:17 SM*Tomsa_x: pac to je teprv prdel

Tak a tak to bude. Zdar NOOBS.

I rule, you SUCK! I rule, you SUCK!!!

hele, to je jako urazka na me ? :D

Profil ICQ  

PříspěvekNapsal: sob črc 08, 2006 9:23 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Česká televize uvede nový porno seriál pro všechny ZOOfily a PEDOfily JONÁŠ DĚTEM,DĚTI JONÁŠOVI.
s ouctou Houbař83

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]