Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je čtv lis 15, 2018 6:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Věříte v boha ???
Ano 11%  11%  [ 2 ]
Ne 89%  89%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 19
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Věříte v boha ??
PříspěvekNapsal: stř pro 17, 2003 11:14 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

Věříte v boha ?

Ja teda rozhodně ne :!: ,ale někteří lidi v mojem okolí věří....spiš jsou to ale starší lidi .Zda se mi ,že posledni dobou nikdo v boha neveří- myslím tím mladé lidi !

Určitě znáte tuto větu :Bùh nás stvořil k obraze svému :arrow: V tom připadě bùh teï paří DooMa III na Pentiu 4 3,2Ghz :lol: :lol: :lol:

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř pro 17, 2003 11:28 pm 
*GOD*
*GOD*

Já věřim ve svojí brokovnici :lol:

Předmět příspěvku: ;)
PříspěvekNapsal: čtv pro 18, 2003 12:02 pm 
*GOD*
*GOD*

To je ale na modemu trochu slepa vira nemyslis ? :D :evil:
Ale abych odpovedel na tvoji otazku: verim (i kdyz pri racionalni uvaze se mi to zda docela naivni) ze tenhle nas zivot je vic nez se muze zdat na prvni pohled a mozna misto slova verim bych mohl dat "zda se mi".
Je spousta lidi co rika ze 'veri v boha' ale pak se v zivote chova uplne jinak. Hlavne ze pak jdou v nedeli do kostela. Z tech se mi dela spatne.

Předmět příspěvku: Buh je
PříspěvekNapsal: pát pro 19, 2003 1:07 am 
*Marine*
*Marine*

Vidite to ja sem dokonce poktrtenej a mel bych tudis byt oddanym katolikem, ale jsem zatim jen oddanym DooMarem:-))
Buh existuje , resp. neco co by tomu slovu dalo hlubsi vyznam. Ono je to spis asi tak, ze clovek by mel v neco verit a jestli tomu rika buh, nebo budha, nebo satan nebo jezis ci jehova je to jedno. Je to v podstate to same akorat jinak nazvane. Ja verim v DooMa, ze tu bude stale se mnou a ze az budu umirat tak on bude zit, bude nesmrtelny a verim tomu ze jeste moje pravnoucata ho budou smazit:-)). Ikdyz v ty dobe to bude uz v naramkovych hodinkach a s virtualnima brejlema:-))
Muj buh mi rekl, ze jednou pride cas kdy konecne toho Titana porazim,- ale to bude mit asi nejspis zlomeny obje ruce:-))
DooMe náš, jenž jsi na nebesích, posvě se jméno tvé, buï vùle tvá........amen (exit).

Profil ICQ  

Předmět příspěvku: Hmmm
PříspěvekNapsal: pát pro 19, 2003 7:29 pm 
*GOD*
*GOD*

POdle mně(mě?:))bùh bylo vymyšlené slovo kdysi jen kvùli politickým ùčelùm.Př. učení o trojím lidi atd....Proste si nějakej zmrd(Král či co)nevěděli,jak donutit lidi,aby je poslouchali a tak si vymysleli slovo "Bùh"...

Předmět příspěvku: Re: Hmmm
PříspěvekNapsal: pát pro 19, 2003 9:55 pm 
*GOD*
*GOD*

_MethoD_ píše:
POdle mně(mě?:))bùh bylo vymyšlené slovo kdysi jen kvùli politickým ùčelùm.Př. učení o trojím lidi atd....Proste si nějakej zmrd(Král či co)nevěděli,jak donutit lidi,aby je poslouchali a tak si vymysleli slovo "Bùh"...

To je ale picovina:) (by Sherminator)

PříspěvekNapsal: sob pro 20, 2003 3:14 pm 
*GOD*
*GOD*

mr.twister píše:
_MethoD_ píše:

Jen doufám,že to nešlo do všech mejlù na škole :))

PříspěvekNapsal: sob pro 20, 2003 8:16 pm 
*GOD*
*GOD*

_MethoD_ píše:
mr.twister píše:
_MethoD_ píše:

Method zadal blbou adresu, šlo to do všech mejlù na škole! Taková pičovina :)) husty

PříspěvekNapsal: ned pro 21, 2003 12:57 pm 
*GOD*
*GOD*

mr.twister píše:
_MethoD_ píše:
mr.twister píše:
_MethoD_ píše:

Method zadal blbou adresu, šlo to do všech mejlù na škole! Taková pičovina :)) husty

Njn copak Sherminator to byl magor :).Nejlepší bylo,jak se na konci pochcal :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 29, 2003 2:28 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

hehe ani jeden nenapsal ano. No na otot tema se toho moc psat neda jenom to ze si myslim ze je to slepa vira. Ale vira by mela byt a hnat nas do predu ale to me spis zenou lovace abych se lip ucil a pak si sedel a nic nedelal :)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2004 2:05 pm 
Pšátelé já v boha a bùh ve mě veří.Ono taky aby Houbař nevěřil v boha by vlastně ani nešlo,proč?? No v podstatě proto že aby jste našly víc hub než někdo jiný musíte se neustále modlit a hulákat na lesy.Houbaření je prostě dřina,oddříkaní a víra.V podstatě mam už z bohem takový vztah že když potřebuju pùjčit do pondělí pětku na chleba tak mi jí pujčí,jsem prostě ten správný věřící.

Ne tedka zcela vážně,nevěřím v Boha jako takového co je hlasá řimsko-katolická a jiná církev(sekta)Věřím ale v nějakou vyšší moc páč jsou určité věci které dokonce ani věda nedokázala vysvětlit.Někdo přežije věc kterou neměl atd. Takže kdo je racionální tak musí i v tomhle pochopit že to co se občas děje není možný logicky vysvětlit.
s ouctou Houbař83

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2004 2:50 pm 
no ja si myslim ze kdyz uz je nejaka vyssi moc tak to neznamena ze pusobeni teto moci by nemelo byt vysvetleno pomocich vedeckych prostredku, veda jeste neni na takove urovni aby vsechno vysvetlila nicmene abych vysvetlil co tim myslim, zkusim prevypravet jeden vtip co sem kdysi slysel

farar zahyne pri povodni kdyz do posleni chvile odmita pomoct a stojice na spicce kostela vola boha o pomoc, kdyz zemre a prijde do nebe a potka se s bohem tak se pta, proc si me nezachranil, vzdyt ja jsem cely zivot oddane sluzil vire a kazal slovo bozi, a buh rika, vzdyt si odmitl odejit kdyz te nabadali ze prijde voda, potom si odmitl nastoupit do clunu a nakonec si nechtel ani do vrtulniku, ja uz fakt nevedel koho ti tam mam poslat.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2004 5:15 pm 
Ufon-Jednoduše řečeno Ufoune,jsou věci které nevysvětlíš a říkal jsem že ne že je ani nemùžeš vysvětlit a ani za bilion let.Takže at je bùh nebo ne,něco tu je..............a vidí nás................I TEBE !!!!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát čer 25, 2004 8:18 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Samozžejmě že :twisted:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob čer 26, 2004 4:51 pm 
woso jenž jsi na monitoru posvěcej klavesnice tvá i myš tvá a měj mě rád tak jako já mam rád Lunetic,Lucku Vondráškofou a Khádla Glotta.Modlím se k tobě na kolenou,v leže i při raní stolici tak doufám že budu GOD DOOMERS. Ahmem
wosa akbar (wosa mocný)

Všíml jste si senore že váš nick píšu tak jak se má?? a né jako ostatní,doufám že mi to bude připočteno k dobru.

s hlubokou ouctou Houbař83

Předmět příspěvku: Re: V
PříspěvekNapsal: čtv pro 30, 2004 10:47 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

FatalDooM píše:
Věříte v boha ?

Ja teda rozhodně ne :!: ,ale někteří lidi v mojem okolí věří....spiš jsou to ale starší lidi .Zda se mi ,že posledni dobou nikdo v boha neveří- myslím tím mladé lidi !

Určitě znáte tuto větu :Bùh nás stvořil k obraze svému :arrow: V tom připadě bùh teï paří DooMa III na Pentiu 4 3,2Ghz :lol: :lol: :lol:

Podle týhle definice sem bůh já!!!!!!!!!!!!!!! Třeste se strachy teď teprve přichází peklo. :twisted: BOOH was killed by DOOM.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2004 2:11 pm 
*SKILLER*
*SKILLER*

Houbař: jistěže. Zatracen bude Bubušák. "Už se ti připravuje hranice hochu" :twisted:

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte led 11, 2005 10:31 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

Bydliště: Za botičem,Vyšehradem a Vltavou-popelnice na národní
LOLec,tohle je tema jak BRNO! :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř led 12, 2005 12:16 am 
*SKILLER*
*SKILLER*

Ticho otroku!:)

Profil ICQ  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 18, 2007 3:07 pm 
*Běžná člen*
*Běžná člen*

Bůh je jedna velká blbost

Profil Zobrazit autorovy stránky  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]