Diskuzní fórum idoom.cz a doom3.cz

Hlavní diskuse české doom komunity
Právě je čtv lis 15, 2018 7:36 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DooM Movie ***back in action
PříspěvekNapsal: sob pro 04, 2004 9:59 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

hosi z imdb updatovali informace o DooM filmu a zacina se to tvarit o hodne lepe, nez v temu DooM will suck !

k vjeci ! check it out : http://imdb.com/title/tt0419706/

strucne, pribeh se presunul z nezname planety kdesi v dire vesmiru zpet na Phobos v roce 2145, kde marinaci celi demonum vstoupivsim na jejich zakladnu po nezdarenem experimentu ! Coz se tvari jako klasicky pribeh her DooM/DooM3. V seznamu hercu pribylo i vic konkretnich jmen, ale bohuzel zadny z nich se nejmenuje DooM, takze nikdo zatim netusi, ktery z nich bude nejvetsi reznik. Skala (Vitejte v dzungli/Skala) bude hrat Sarge (jsem zvedavy co bude mit spolecneho se Sargem z Q3), na prvnim miste je stale uvedeno jmeno Karl Urban (Lotr, Ghost Ship) hrajiciho postavu John Grimm, abych Vam rekl pravdu, tak na fotce, kterou ma na imdb, vypada fakt dobre (skoro jako ta marina), takze by DooM chirurg mohl byt on, mno nechame se prekvapit. Dalsi herec je Dhobi Oparei (7 Sekund, Dark City(Mesto v temnote), Alien3), hrajici postavu Destroyer, coz vypada opravdu slibne. Vetsina hereckych roli v tomto filmu je samozrejme muzskych, krome zatim dvou zenskych jmen uvedenych na imdb a sice Doktorky Willitsove a Samanthy (fakt netusim co bude na Phobosu Samantha delat, ale nechame se prekvapit).

Je jenom skoda, ze film nebude rezirovat, muj oblibeny reziser Paul W.S. Anderson (Mortal Kombat, Horizont Udalosti, Resident Evil, Alien versus Predator), ale Andrzej Bartkowiak (Smrtonosna zbran 4). Doufam, ze se alespon trochu pouci z filmu vyse zmineneho mistra krvavych filmu/scen a film DooM nedopadne jako pokracovani Evilu : Resident Evil Apokalypse, coz byla trapne nudna bezbarva brecka !

Profil Zobrazit autorovy stránky ICQ  

Předmět příspěvku: DOLI
PříspěvekNapsal: ned pro 05, 2004 5:01 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Milý Féno13
Ten rejža je lempl a dokonce i ten co točil ALIEN vs PREDATORS a atd.jsou to neskutečné sračky já uznávam jediného rejžu a tím je Formáček( sedm trpaslíků,včelí medvídci,jaja a paja,kačer DounALDs,st.Claus a mimo jiné i Škubanek) a tento rejža tomu sice bude jenom režírovat titulky ale těším se na jeho majsterŠtift.
Zatím Vám,Nám to nemůžu více popsat protože o tom nevím ani jeden titulek.
Tak s ouctou Houbař62
nebo
Houbař83
možná
i
Houbař83_66

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned pro 05, 2004 9:02 pm 
*GOD*
*GOD*

:)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned pro 05, 2004 9:24 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

Doufam ze bude na co koukat :wink: Docela se tesim :!:

Předmět příspěvku: ,....
PříspěvekNapsal: ned pro 05, 2004 11:28 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Mile podhoubi,
vubec se divim, ze jakozto hrib, ktery nebyl na LAN, a misto toho si plesnivel ve svem mechu, mas jeste tu drzost neco vypoustet. Verim, ze te DooM zaujme a nebudes ho shazovat pod papundekl klase pohadky. Mozna ze u Vas v lese podobne fujtajbliky sledujete, ale u nas na vesnici v centru veskereho kulturniho deni dokazeme ocenit kvalitu, jakou jiste AvP je a DooM bude.
Posilam hodne pozdravu do mechu a kapradi,

tvuj apoliticky vezen Venca12,...

Předmět příspěvku: DOLI
PříspěvekNapsal: pon pro 06, 2004 6:10 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Milý Féno12

na LAN bych jel kdyby to nekterý NOUMA nepresunul na 20.11,pokud my omylem příde před husqarnu tak pozná zač je toho louket.Musel jsem bohužel pryč,jsem gunMan který drží slovo takže jsem jel na slíbenou akci,na kterou jsem musel.Tohle je k tomu proč jsem nemohl a hodně toho lituju protože jsem nemohl poznat nově-staré tváře a skvěle si zapařit DUEL i když prrrrrDouMU,CTF je sHiT.
Tedka k filmu,na Doom se těšim jenomže se bojim že s toho bude bezduchá akční sračka,ten herec jak si říká The Rock je DEBIL,bohužel jsem film Vitejte ve Widlích98<---Džungly viděl a musim říct že jsem se s toho dostal až po dvanácti dílech pojištovny štěstí a Rodinna pouta.Jináč tvůj příspěvek adresován mě,byl hodně zábavný(to jsem še našmál).
Jináč jsem si dělal srandu,do tebe bych se nikdy nenavážel,páč jsi hráč PÁR EXELÁN,jen mě trošku pobavilo jak jsi do toho zapeklej,tak jsem si řek že bych tě mohl otestovat jak bys reagoval kdybych si z toho udělal šwnadu.
aLIVERdERČI Houbík od mechu a kapradí 83

Předmět příspěvku: ,...
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2005 11:36 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

pro ty co se jiz nemohou dockat je tu countdown Houbarovy pomaly a hodne bolestivy smrti.

Předmět příspěvku: ,...
PříspěvekNapsal: ned úno 06, 2005 2:06 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Mrknul jsem opet na imdb, na seznam hercu a prekvapil mne pomerne velky pocet ceskych hercu, nehrajicich zombie, v porovnani se zahranicnimi herci, je to tak pul na pul. Vyskytuji se mezi nimi, jak novacci, pro ktere bude DooM, jeden z prvnich velkych zahranicnich/tuzemsky debutu, tak i ostrileni veterani, kteri hrali v rade filmu pocinaje Stalingradem (1993), pres Van Helsing, po AvP. Dokonce jsou nasi herci nad The Rock, hrajicim postavu sarge.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2005 2:56 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

První fotka z doom filmu: http://www.comingsoon.net/news/topnews.php?id=8663
Ten odkaz je z tiscali.games.cz

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2005 5:04 pm 
*Mocná člen*
*Mocná člen*

Jo a navíc Rock vystoupil 4.3. v nějaký show kde oznámil že doom bude mít rating R (do 17 jen se doprovodem rodiču) místo PG-13. Což znamená - nadávky: ano, krev: ano, střeva: ano. Teda doufám.

Jen se bojim Rosamundy Pike což je sice celkem dobrej kousek ale aby z toho neudělala nějakou love story. A proto pro ní mám jedinej vzkaz: KOZY VEN!!!!!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2005 7:53 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

super, ale vsimli jste si tech zbrani, co drzej marinaci ve svych rukou a vubec to brneni ? to je docela vopruz, nemyslite, ja chci klasicky zeleny brnco, helmu a v ruce rotacni kulomet, oni si snad opravdu myslej, ze nejakou m16-tkou zastrelej impa, nebo co ?, ten chlap by si mel k telu pripasat BFG a pak se teprve ukazovat na marsu, ted uz se nedivim, ze to prezil z ty jednotky jenom jeden, s temahle zbranema je to jasny

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 09, 2005 10:24 pm 
*GOD*
*GOD*

to bude sracka ze filmovej prumys od doby zoolandera vetsi nevidel !!!!!!!!! :P

coze rekl sem zoolander ? myslel sem ARMAGEDON !!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv bře 10, 2005 1:06 pm 
*Zabiják (Drsoň)*
*Zabiják (Drsoň)*

mam pocit ze v tom filmu asi silent bfg neuvidime! Skoda no! Ale ty m16 me dost sklamaly mohli tam dat aspon nejake tezsi kanony!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 12, 2005 7:18 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

Tak kouknul jsem se na ten obrázek toho DOuMA,teda tfuj,tfuj,přesně to co jsem si myslel,všichni tam vypadaj jako kdyby jeli tranvají do TESCA na vánoční slevu.
Marinak má bejt DRSNEJ,TVRDEJ,SPROSTEJ,MÍT TAKOVOU TU DRSNOU VIZÁŠ a musí bejt BLBEJ přesně jako JÁ.Takže balil kufry a jedu na CASTING.Hlavní mu producentovy se vyseru do ksichtu a snim mu HAPPY MEAL od MrDONALDS.
Dle mého nejlepšího soudu a propočtů jsem dospěl k závěru že film bude vypadat asi takto:

Do místnosti kde není nic vidět vstupuje marinák,má nakrátko ostříhané vlasy,pořádně nagelovane,modré oči,okouzlující usměv,jemnou plet ošetřenou patřičnou dávkou krému a makepu.Na sobě má černý upnutý rolák a černé kalhoty od versáčiho.
Náhle od někud ze tmy vyskočí potvora,marinák v naprostém klidu do ní vyžhaví tři šípy z luku a ještě stihne jednu smrtelnou dávku cíněnkových kuliček s praku.Potvora se skácí a vydá zvuky asi jako když spláchnete krupičkovou kaši do žumpy.
Marinák pokračuje do další místnosti a hle dam už je i světlo,místnost vypadá asi jako po třídenní hlastačce skinů.Marinákovo oko prohliží místnost jestli není někde potrava pro jeho šíp a prak.Spatří v koutě upoutanou ženu,to není žena to je přímo bohyně.Vypadá jako kdyby zrovna vyšla s kosmetického salony jen má trošilinku neučesané vlasy.Marinák se naní usmívá ona na něho a hnedka je tu láska jako hrom.Kde k ní aby jí rozvazal,políbil a znásilnil.Nekouká se nalevo ani napravo,jen a jen na ní.Žena náhle vykřikne POZOR !!!!
Marinák se otačí a šahá rovnou pro šíp,jenomže v tom fofru si spletl luk s prakem a dává do praku šíp.Předním se zjevil přímop největší netvor jakeho kdy viděl veliký prase též znám jako danový uředník či právník.Marinák ví že už musí střílet nebo je po něm.Natahuje prak kde má šíp a střílí.Šíp letí,letí otačí se ve vzduchu a zabodává se netvorovi přímo mezi 6 a 7 řasu nad nosem.Kácí se k zemi.
Marinák se usměje a pronese pověstnej marinácko-americkej vtip : Něco ti spadlo do oka.
po 30 minutách kdy se všichní smáli se marinák rozhodne osvobodit ženu.Ta mu poděkuje polibkem a řeknemu že byl ohromně statečnej jako kdysy její máma když šla nakupovat na wietnamský tržiště výborný CD přehrávač.Marinák se jen usměje a řekne že takových to situací zažil na tisíce a dály scenárista i producent tak jich ještě na tisíce zažije.
Celý film končí v záchranem modulu který většinou puvodně používali na převoz prasat.Samožřejmě že závěrečná scéna bude nervidrásající drama kdy nepude nastartovat vehikl a s marináka se během několika málo nanosekund stane inženír/mechanik/dirigent synfonie.Na pady jim samožřejmě bude šlapat neskutečné množství oblud a taky atodetonace celé základny.Odletí jako vždy za 0 : 00 : 01 a ani následny atomový výbuch jim nic neudělá,možná to poznamená až jejich děti ale to mi bohužel neuvidíme.

Tak takhle nějak to bude mam zaručeně čerstvé informace.

s ouctou Houbař83_66

Předmět příspěvku: ho ho ho
PříspěvekNapsal: ned bře 13, 2005 10:54 am 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

to Houbar ::: ja se sklanim, pred genialitou tvych prispevku, az jednou napises knizku, tak budu prvni, ktery si ji koupi :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2005 4:49 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

Bydliště: Za botičem,Vyšehradem a Vltavou-popelnice na národní
Neměl snad DOOMa hrat The ROCK?!?!?!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2005 4:50 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

vim ze je cernej ,ale v nejhorsim ho prepudrujou...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2005 4:56 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

LOOOOOOLOLOLOLOOLOLOLOLOLLOLOLOLOOOOLOLO :o :lol: :D :twisted: :P

Sakra kdo je ten houbar,ja snim musim uz nekdy zachlastat...LOLec,
ty vole houbo,to je scenar jak hovado di do halywudoo protoze tobe se rodi napady jak ...no jak houby po desti...takhle sem se uz dlouho nepobavil...cus

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2005 4:59 pm 
*Sběhlá člen*
*Sběhlá člen*

jabych to videl tak ze by to meli natocit Luc Besson a quentin Tarantino...melo by to aspon stavu a vtip,takhle to dopadne jako nechci rict jako rodinna pouta...kazdej vo tom bude rikat jak je to super videla to mmmmiliardy ,ale co ale proste to bude nuda...

Předmět příspěvku: ,..
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2005 9:55 pm 
*Doom Marine*
*Doom Marine*

nic proti ale jestli bude Tarantino tocit shity, jako je Kill Bill, tak at radeji netoci nic, DooMa by mel tocit jedine Anderson, ale ve stylu Event Horizontu, pak bych rek, ze to nema chybu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]